Köszönöm, hogy itt vagy !
Már lassan több mint egy évtizede a munkám a hobbim. Csodálatos embereket ismerek meg, és igaz, hogy csak néhány óráig csöppenek bele az életükbe, de örök emléket készítek Nekik .
A családjukról, a gyermekeikről, a gyönyörű feleségükről, vagy a nagyszülőkről.
A legboldogabb akkor vagyok, amikor többször Rám bízzátok ezt a megtisztelő feladatot, hogy az életetek főbb eseményeit, szerelmeteket, eljegyzéseteket, esküvőtöket, a babavárást, az édes kis újszülöttet, később a keresztelő, első szülinap , közös karácsony ...MINDEN , ami nektek fontos!
Minden erőmmel azon vagyok, hogy tanuljak , fejlődjek, hogy a technika előremenetelésével én is úgy tudjak alkotni, hogy ezeket a fényképeket boldogan, könnycseppel az arcotokon nézzétek meg, vagy mutassátok
a családotoknak és barátoknak.